Novinky

15.
Júl
2024

Prvý tréning v novej športovej hale v Martine

Roman Stupák 2024/2025 ,

Nastal okamih o ktorom sme tak dlho hovorili a na ktorý sme tak dlho čakali. Florbalová Akadémia Martin uskutočnila prvý tréning v novej športovej hale pri ZŠ Dubčeka.

Čítaj viac

Letná príprava FAM v novej Športovej hale na Severe

Florbalová akadémia Martin pozýva deti a mládež na florbalové tréningy počas letných prázdnin.
V termíne od 15.7.do 18.7. 2024 sa môžu do tréningov v novej športovej hale zapojiť nielen členovia Florbalovej akadémie, ale  aj noví záujemci o florbal.

Čítaj viac

Mladšia Prípravka na turnaji mládeže v Trenčíne ukázala svoju silu

Minulý víkend sa mladšia prípravka Florbalovej akadémie Martin zúčastnila záverečného turnaja mládeže v Trenčíne. Bol to nezabudnuteľný zážitok, ktorý priniesol nielen množstvo športových úspechov, ale aj mnoho zábavy a priateľstiev.

Čítaj viac

Konečné 8.miesto je pre nás krásny úspech

Na Turnaji mládeže v kategórii staršia prípravka sme spomedzi 36 tímov z celého Slovenska skončili na krásnom 8. mieste!

Čítaj viac

Florbalový Boh to mal krásne do bod(t)ky premyslené

Od minulého piatku do nedele sa pre našu florbalovú akadémiu napísala krásna história.

Čítaj viac

Prague Floorall Cup SPRING 2024 - BOYS U9

Tak nakoniec nám finále B nevyšlo a je z toho konečné 6. miesto v konkurencii 15 tímov v kategórii mladšia prípravka, čo sú deti rok narodenia 2015 a mladší.

Čítaj viac
7. máj 2024  /  2

Rozlúčka s ligou staršej prípravky vyšla na výbornú

V nedeľu nás čakalo posledné ligové kolo v Žiline, kde sme odohrali dva zápasy s dievčatami zo Slovenskej Ľupče a tímu z Dolného Kubína. Do týchto zápasov nedostali chalani žiadne veľké inštrukcie, jediné čo som od nich požadovali, aby hrali to čo vedia a hlavne si to užili.

Čítaj viac
1 2 3 4 5 6