Novinky

Staršia prípravka rozdala predčasné Mikulášske nádielky

Dnes odohrala svoje dva zápasy naša Staršia prípravka, a to na domácej pôde. Chlapci ukázali svojim súperom to, čo sa naučili na tréningoch a vôbec svojich rovesníkov nešetrili. V predstihu súperov poslali domov s Mikulášskou nádielkou.

Čítaj viac

Pod Urpínom dráma so šťastným koncom pre nás

So staršími žiakmi sme dnes preskočili Šturec len kvôli jednému zápasu, no o to dôležitejšiemu, keďže sa hralo o postup do nadstavby a zároveň kvalifikácie na záverečný turnaj sezóny.

Čítaj viac

Mladšia prípravka na výjazde v Žiline

Dnes sme skrížili florbalky iba s Grasshoppers Žilina. Strečno zabránilo v príjazde Dolného Kubína.

Čítaj viac

Dorastenci s polovičným úlovkom

▶️ V sobotu si v Turanoch odohrali svoje zápasy naši dorastenci. V prvom stretnutí sme porazili rovesníkov z Banskej Bystrice, no v druhom sme nestačili na chlapcov z Oravy.

Čítaj viac

Majstrovstvá Slovenska starších žiakov vo florbale

V piatok, sobotu a nedeľu odohrajú starší žiaci Florbalovej akadémie svoje zápasy na Majstrovstvách Slovenska, ktoré sa uskutočnia v Trenčíne.

Ponúkame rozpis zápasov našich chlapcov v základnej skupine:

Čítaj viac

Florbalová akadémia pôjde na Majstrovstvá Slovenska

Po uvoľnení opatrení sa otvorila aj florbalová sezóna 2020/2021. Kategórie mladšia, staršia príprvavka a mladší žiaci dohrajú sezónu v podobe jedného turnaja. Majstrovstvá Slovenska pre nich v tejto sezóne nebudú. Vyššie kategórie, teda starší žiaci, dorast aj juniori budú bojovať o medaily na Majstrovstvách Slovenska. V jednotlivých regiónoch ale musela prebehnúť kvalifikácia.

Čítaj viac

Regionálnu ligu odštartovali starší žiaci vo veľkom štýle

Florbalová akadémia Martin sa zo sezóny na sezónu neustále zväčšuje. Stojíme na prahu sezóny 2020/2021, do ktorej sme prihlásili už štyri kategórie. Mladšiu prípravku -U9, staršiu prípravku - U11, mladších žiakov - U13 a po prvýkrát aj starších žiakov - U15. Kategória starších žiakov mala v poslednú septembrová sobotu svoju premiéru v regionálnej lige.

Čítaj viac
1 2 3 4 5 6