Staršia prípravka - Turnaj mládeže

Súťaže SZFB
Neodohraté
Odohraté
Všetky zápasy
Tabuľka
Súpiska
Máj 2024
Základná skupina F
Florbalová Akadémia Martin19 - 6 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Mikuláš Academy Prešov14 - 9 NTS FK - ZŠ Nemšová
NTS FK - ZŠ Nemšová5 - 17 Florbalová Akadémia Martin
VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro6 - 23 Mikuláš Academy Prešov
Florbalová Akadémia Martin10 - 10 Mikuláš Academy Prešov
NTS FK - ZŠ Nemšová16 - 13 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Základná skupina H
Snipers Bratislava Black19 - 3 ŠK Florbal Modra žltí
1. FBC Trenčín Rytieri4 - 10 Eastern Wings Michalovce
Eastern Wings Michalovce2 - 12 Snipers Bratislava Black
ŠK Florbal Modra žltí7 - 10 1. FBC Trenčín Rytieri
Snipers Bratislava Black13 - 1 1. FBC Trenčín Rytieri
Eastern Wings Michalovce17 - 2 ŠK Florbal Modra žltí
Základná skupina A
CAPITOL Floorball Academy12 - 8 ŠK FBC Levice bieli
FbK QuickBall Levoča15 - 5 ŠK FBC Levice bieli
ŠK 1. FBC Zvolen7 - 18 FbK QuickBall Levoča
FbK QuickBall Levoča5 - 8 CAPITOL Floorball Academy
ŠK FBC Levice bieli9 - 6 ŠK 1. FBC Zvolen
CAPITOL Floorball Academy14 - 6 ŠK 1. FBC Zvolen
Základná skupina B
Snipers Bratislava Orange2 - 5 Galaktikos Stars
FBK AS Trenčín bieli5 - 6 Galaktikos Stars
FPS Banská Bystrica8 - 4 FBK AS Trenčín bieli
FBK AS Trenčín bieli8 - 1 Snipers Bratislava Orange
Galaktikos Stars11 - 3 FPS Banská Bystrica
Snipers Bratislava Orange3 - 14 FPS Banská Bystrica
Základná skupina C
FaBK ATU Košice29 - 1 ŠK Lido Bratislava modrí
Snipers Šamorín0 - 5 ŠK Lido Bratislava modrí
FBK Galanta United5 - 0 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín0 - 5 FaBK ATU Košice
ŠK Lido Bratislava modrí5 - 12 FBK Galanta United
FaBK ATU Košice20 - 3 FBK Galanta United
Základná skupina G
1. FBC Trenčín Draci18 - 2 Warriors
ŠK FTC Fiľakovo2 - 20 Tsunami Záhorská Bystrica A
Tsunami Záhorská Bystrica A4 - 8 1. FBC Trenčín Draci
Warriors11 - 4 ŠK FTC Fiľakovo
1. FBC Trenčín Draci25 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
Tsunami Záhorská Bystrica A12 - 6 Warriors
Základná skupina I
ŠŠK Stars Lipany21 - 2 1. SC Malacky
FBK Harvard Partizánske modrí5 - 9 ŠK Lido Bratislava bieli
ŠK Lido Bratislava bieli9 - 10 ŠŠK Stars Lipany
1. SC Malacky3 - 11 FBK Harvard Partizánske modrí
ŠŠK Stars Lipany15 - 2 FBK Harvard Partizánske modrí
ŠK Lido Bratislava bieli15 - 1 1. SC Malacky
Základná skupina D
FBK AS Trenčín červení14 - 4 Tsunami Záhorská Bystrica B
Revel sport Trenčianske Teplice1 - 5 Tsunami Záhorská Bystrica B
FK Florko Košice12 - 5 Revel sport Trenčianske Teplice
Revel sport Trenčianske Teplice2 - 9 FBK AS Trenčín červení
Tsunami Záhorská Bystrica B11 - 7 FK Florko Košice
FBK AS Trenčín červení26 - 5 FK Florko Košice
Základná skupina E
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina19 - 2 Galaktikos Kings
ŠK Victory Stars Dubnica n/V13 - 4 Galaktikos Kings
FBC Predator Sabinov13 - 4 ŠK Victory Stars Dubnica n/V
ŠK Victory Stars Dubnica n/V4 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
Galaktikos Kings3 - 15 FBC Predator Sabinov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 12 FBC Predator Sabinov
Playoff B (tretí a štvrtí zo základných skupín)
ŠK FBC Levice bieli12 - 3 ŠK FTC Fiľakovo
FBK AS Trenčín bieli9 - 8 ŠK Florbal Modra žltí
FK Florko Košice14 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
ŠK Victory Stars Dubnica n/V11 - 4 Snipers Bratislava Orange
1. FBC Trenčín Rytieri11 - 4 Galaktikos Kings
ŠK Lido Bratislava modrí3 - 12 1. SC Malacky
NTS FK - ZŠ Nemšová5 - 0 Snipers Šamorín
Warriors4 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
FBK Harvard Partizánske modrí12 - 7 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Playoff A (prví a druhí zo základných skupín)
CAPITOL Floorball Academy10 - 3 Tsunami Záhorská Bystrica A
Galaktikos Stars8 - 16 Eastern Wings Michalovce
FBK AS Trenčín červení16 - 10 FbK QuickBall Levoča
FBC Predator Sabinov18 - 7 FPS Banská Bystrica
Snipers Bratislava Black5 - 1 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FaBK ATU Košice14 - 8 ŠK Lido Bratislava bieli
Florbalová Akadémia Martin12 - 2 FBK Galanta United
1. FBC Trenčín Draci10 - 1 Tsunami Záhorská Bystrica B
ŠŠK Stars Lipany11 - 5 Mikuláš Academy Prešov
CA skupina (víťazi Playoff B zápasov)
ŠK FBC Levice bieli13 - 8 FBK AS Trenčín bieli
FBK AS Trenčín bieli9 - 7 1. SC Malacky
1. SC Malacky5 - 6 ŠK FBC Levice bieli
DA skupina (porazení Playoff B zápasov)
ŠK FTC Fiľakovo0 - 11 ŠK Florbal Modra žltí
ŠK Florbal Modra žltí9 - 3 ŠK Lido Bratislava modrí
ŠK Lido Bratislava modrí6 - 7 ŠK FTC Fiľakovo
AA skupina (víťazi Playoff A zápasov)
CAPITOL Floorball Academy6 - 16 Eastern Wings Michalovce
Eastern Wings Michalovce7 - 12 FaBK ATU Košice
FaBK ATU Košice15 - 8 CAPITOL Floorball Academy
BA skupina (porazení Playoff A zápasov)
Tsunami Záhorská Bystrica A6 - 12 Galaktikos Stars
Galaktikos Stars0 - 10 ŠK Lido Bratislava bieli
ŠK Lido Bratislava bieli5 - 7 Tsunami Záhorská Bystrica A
CB skupina (víťazi Playoff B zápasov)
FK Florko Košice8 - 2 ŠK Victory Stars Dubnica n/V
ŠK Victory Stars Dubnica n/V12 - 7 NTS FK - ZŠ Nemšová
NTS FK - ZŠ Nemšová1 - 5 FK Florko Košice
DB skupina (porazení Playoff B zápasov)
ŠK 1. FBC Zvolen7 - 6 Snipers Bratislava Orange
Snipers Bratislava Orange5 - 0 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín0 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
AB skupina (víťazi Playoff A zápasov)
FBK AS Trenčín červení14 - 5 FBC Predator Sabinov
FBC Predator Sabinov10 - 4 Florbalová Akadémia Martin
Florbalová Akadémia Martin2 - 17 FBK AS Trenčín červení
BB skupina (porazení Playoff A zápasov)
FbK QuickBall Levoča9 - 4 FPS Banská Bystrica
FPS Banská Bystrica12 - 1 FBK Galanta United
FBK Galanta United4 - 14 FbK QuickBall Levoča
CC skupina (víťazi Playoff B zápasov)
Revel sport Trenčianske Teplice4 - 5 1. FBC Trenčín Rytieri
1. FBC Trenčín Rytieri8 - 7 FBK Harvard Partizánske modrí
FBK Harvard Partizánske modrí2 - 3 Revel sport Trenčianske Teplice
DC skupina (porazení Playoff B zápasov)
Warriors6 - 3 Galaktikos Kings
Galaktikos Kings8 - 13 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro13 - 12 Warriors
AC skupina (víťazi Playoff A zápasov)
1. FBC Trenčín Draci9 - 8 Snipers Bratislava Black
Snipers Bratislava Black2 - 10 ŠŠK Stars Lipany
ŠŠK Stars Lipany9 - 7 1. FBC Trenčín Draci
BC skupina (porazení Playoff A zápasov)
Tsunami Záhorská Bystrica B12 - 11 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 16 Mikuláš Academy Prešov
Mikuláš Academy Prešov14 - 5 Tsunami Záhorská Bystrica B
o 10.až 12. miesto (prví zo skupín BA, BB, BC)
ŠK Lido Bratislava bieli7 - 4 FbK QuickBall Levoča
FbK QuickBall Levoča9 - 15 Mikuláš Academy Prešov
Mikuláš Academy Prešov10 - 3 ŠK Lido Bratislava bieli
o 22.až 24. miesto (druhí zo skupín CA, CB, CC)
FBK AS Trenčín bieli6 - 7 ŠK Victory Stars Dubnica n/V
ŠK Victory Stars Dubnica n/V6 - 9 Revel sport Trenčianske Teplice
Revel sport Trenčianske Teplice12 - 6 FBK AS Trenčín bieli
o 34.až 36. miesto (tretí zo skupín DA, DB, DC)
ŠK Lido Bratislava modrí5 - 0 Snipers Šamorín
Galaktikos Kings12 - 1 ŠK Lido Bratislava modrí
Snipers Šamorín0 - 5 Galaktikos Kings
o 7.až 9. miesto (tretí zo skupín AA, AB, AC)
CAPITOL Floorball Academy5 - 11 Florbalová Akadémia Martin
Florbalová Akadémia Martin4 - 8 Snipers Bratislava Black
Snipers Bratislava Black6 - 2 CAPITOL Floorball Academy
o 19.až 21. miesto (prví zo skupín CA, CB, CC)
ŠK FBC Levice bieli4 - 5 FK Florko Košice
FK Florko Košice6 - 1 1. FBC Trenčín Rytieri
1. FBC Trenčín Rytieri7 - 3 ŠK FBC Levice bieli
o 31.až 33. miesto (druhí zo skupín DA, DB, DC)
ŠK FTC Fiľakovo2 - 6 Snipers Bratislava Orange
Snipers Bratislava Orange8 - 9 Warriors
Warriors11 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
o 4.až 6. miesto (druhí zo skupín AA, AB, AC)
Eastern Wings Michalovce4 - 6 FBC Predator Sabinov
FBC Predator Sabinov2 - 4 1. FBC Trenčín Draci
1. FBC Trenčín Draci5 - 0 Eastern Wings Michalovce
o 16.až 18. miesto (tretí zo skupín BA, BB, BC)
Galaktikos Stars6 - 5 FBK Galanta United
FBK Galanta United2 - 16 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 2 Galaktikos Stars
o 28.až 30. miesto (prví zo skupín DA, DB, DC)
ŠK Florbal Modra žltí9 - 8 ŠK 1. FBC Zvolen
ŠK 1. FBC Zvolen15 - 14 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro1 - 7 ŠK Florbal Modra žltí
o 1.až 3. miesto (prví zo skupín AA, AB, AC)
FaBK ATU Košice6 - 14 FBK AS Trenčín červení
FBK AS Trenčín červení7 - 8 ŠŠK Stars Lipany
o 13.až 15. miesto (druhí zo skupín BA, BB, BC)
Tsunami Záhorská Bystrica A7 - 6 FPS Banská Bystrica
FPS Banská Bystrica2 - 14 Tsunami Záhorská Bystrica B
Tsunami Záhorská Bystrica B0 - 0 Tsunami Záhorská Bystrica A
o 25.až 27. miesto (tretí zo skupín CA, CB, CC)
1. SC Malacky7 - 9 NTS FK - ZŠ Nemšová
NTS FK - ZŠ Nemšová3 - 7 FBK Harvard Partizánske modrí
FBK Harvard Partizánske modrí9 - 6 1. SC Malacky
Máj 2024
Základná skupina F
Florbalová Akadémia Martin19 - 6 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Mikuláš Academy Prešov14 - 9 NTS FK - ZŠ Nemšová
NTS FK - ZŠ Nemšová5 - 17 Florbalová Akadémia Martin
VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro6 - 23 Mikuláš Academy Prešov
Florbalová Akadémia Martin10 - 10 Mikuláš Academy Prešov
NTS FK - ZŠ Nemšová16 - 13 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Základná skupina H
Snipers Bratislava Black19 - 3 ŠK Florbal Modra žltí
1. FBC Trenčín Rytieri4 - 10 Eastern Wings Michalovce
Eastern Wings Michalovce2 - 12 Snipers Bratislava Black
ŠK Florbal Modra žltí7 - 10 1. FBC Trenčín Rytieri
Snipers Bratislava Black13 - 1 1. FBC Trenčín Rytieri
Eastern Wings Michalovce17 - 2 ŠK Florbal Modra žltí
Základná skupina A
CAPITOL Floorball Academy12 - 8 ŠK FBC Levice bieli
FbK QuickBall Levoča15 - 5 ŠK FBC Levice bieli
ŠK 1. FBC Zvolen7 - 18 FbK QuickBall Levoča
FbK QuickBall Levoča5 - 8 CAPITOL Floorball Academy
ŠK FBC Levice bieli9 - 6 ŠK 1. FBC Zvolen
CAPITOL Floorball Academy14 - 6 ŠK 1. FBC Zvolen
Základná skupina B
Snipers Bratislava Orange2 - 5 Galaktikos Stars
FBK AS Trenčín bieli5 - 6 Galaktikos Stars
FPS Banská Bystrica8 - 4 FBK AS Trenčín bieli
FBK AS Trenčín bieli8 - 1 Snipers Bratislava Orange
Galaktikos Stars11 - 3 FPS Banská Bystrica
Snipers Bratislava Orange3 - 14 FPS Banská Bystrica
Základná skupina C
FaBK ATU Košice29 - 1 ŠK Lido Bratislava modrí
Snipers Šamorín0 - 5 ŠK Lido Bratislava modrí
FBK Galanta United5 - 0 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín0 - 5 FaBK ATU Košice
ŠK Lido Bratislava modrí5 - 12 FBK Galanta United
FaBK ATU Košice20 - 3 FBK Galanta United
Základná skupina G
1. FBC Trenčín Draci18 - 2 Warriors
ŠK FTC Fiľakovo2 - 20 Tsunami Záhorská Bystrica A
Tsunami Záhorská Bystrica A4 - 8 1. FBC Trenčín Draci
Warriors11 - 4 ŠK FTC Fiľakovo
1. FBC Trenčín Draci25 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
Tsunami Záhorská Bystrica A12 - 6 Warriors
Základná skupina I
ŠŠK Stars Lipany21 - 2 1. SC Malacky
FBK Harvard Partizánske modrí5 - 9 ŠK Lido Bratislava bieli
ŠK Lido Bratislava bieli9 - 10 ŠŠK Stars Lipany
1. SC Malacky3 - 11 FBK Harvard Partizánske modrí
ŠŠK Stars Lipany15 - 2 FBK Harvard Partizánske modrí
ŠK Lido Bratislava bieli15 - 1 1. SC Malacky
Základná skupina D
FBK AS Trenčín červení14 - 4 Tsunami Záhorská Bystrica B
Revel sport Trenčianske Teplice1 - 5 Tsunami Záhorská Bystrica B
FK Florko Košice12 - 5 Revel sport Trenčianske Teplice
Revel sport Trenčianske Teplice2 - 9 FBK AS Trenčín červení
Tsunami Záhorská Bystrica B11 - 7 FK Florko Košice
FBK AS Trenčín červení26 - 5 FK Florko Košice
Základná skupina E
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina19 - 2 Galaktikos Kings
ŠK Victory Stars Dubnica n/V13 - 4 Galaktikos Kings
FBC Predator Sabinov13 - 4 ŠK Victory Stars Dubnica n/V
ŠK Victory Stars Dubnica n/V4 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
Galaktikos Kings3 - 15 FBC Predator Sabinov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 12 FBC Predator Sabinov
Playoff B (tretí a štvrtí zo základných skupín)
ŠK FBC Levice bieli12 - 3 ŠK FTC Fiľakovo
FBK AS Trenčín bieli9 - 8 ŠK Florbal Modra žltí
FK Florko Košice14 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
ŠK Victory Stars Dubnica n/V11 - 4 Snipers Bratislava Orange
1. FBC Trenčín Rytieri11 - 4 Galaktikos Kings
ŠK Lido Bratislava modrí3 - 12 1. SC Malacky
NTS FK - ZŠ Nemšová5 - 0 Snipers Šamorín
Warriors4 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
FBK Harvard Partizánske modrí12 - 7 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Playoff A (prví a druhí zo základných skupín)
CAPITOL Floorball Academy10 - 3 Tsunami Záhorská Bystrica A
Galaktikos Stars8 - 16 Eastern Wings Michalovce
FBK AS Trenčín červení16 - 10 FbK QuickBall Levoča
FBC Predator Sabinov18 - 7 FPS Banská Bystrica
Snipers Bratislava Black5 - 1 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FaBK ATU Košice14 - 8 ŠK Lido Bratislava bieli
Florbalová Akadémia Martin12 - 2 FBK Galanta United
1. FBC Trenčín Draci10 - 1 Tsunami Záhorská Bystrica B
ŠŠK Stars Lipany11 - 5 Mikuláš Academy Prešov
CA skupina (víťazi Playoff B zápasov)
ŠK FBC Levice bieli13 - 8 FBK AS Trenčín bieli
FBK AS Trenčín bieli9 - 7 1. SC Malacky
1. SC Malacky5 - 6 ŠK FBC Levice bieli
DA skupina (porazení Playoff B zápasov)
ŠK FTC Fiľakovo0 - 11 ŠK Florbal Modra žltí
ŠK Florbal Modra žltí9 - 3 ŠK Lido Bratislava modrí
ŠK Lido Bratislava modrí6 - 7 ŠK FTC Fiľakovo
AA skupina (víťazi Playoff A zápasov)
CAPITOL Floorball Academy6 - 16 Eastern Wings Michalovce
Eastern Wings Michalovce7 - 12 FaBK ATU Košice
FaBK ATU Košice15 - 8 CAPITOL Floorball Academy
BA skupina (porazení Playoff A zápasov)
Tsunami Záhorská Bystrica A6 - 12 Galaktikos Stars
Galaktikos Stars0 - 10 ŠK Lido Bratislava bieli
ŠK Lido Bratislava bieli5 - 7 Tsunami Záhorská Bystrica A
CB skupina (víťazi Playoff B zápasov)
FK Florko Košice8 - 2 ŠK Victory Stars Dubnica n/V
ŠK Victory Stars Dubnica n/V12 - 7 NTS FK - ZŠ Nemšová
NTS FK - ZŠ Nemšová1 - 5 FK Florko Košice
DB skupina (porazení Playoff B zápasov)
ŠK 1. FBC Zvolen7 - 6 Snipers Bratislava Orange
Snipers Bratislava Orange5 - 0 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín0 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
AB skupina (víťazi Playoff A zápasov)
FBK AS Trenčín červení14 - 5 FBC Predator Sabinov
FBC Predator Sabinov10 - 4 Florbalová Akadémia Martin
Florbalová Akadémia Martin2 - 17 FBK AS Trenčín červení
BB skupina (porazení Playoff A zápasov)
FbK QuickBall Levoča9 - 4 FPS Banská Bystrica
FPS Banská Bystrica12 - 1 FBK Galanta United
FBK Galanta United4 - 14 FbK QuickBall Levoča
CC skupina (víťazi Playoff B zápasov)
Revel sport Trenčianske Teplice4 - 5 1. FBC Trenčín Rytieri
1. FBC Trenčín Rytieri8 - 7 FBK Harvard Partizánske modrí
FBK Harvard Partizánske modrí2 - 3 Revel sport Trenčianske Teplice
DC skupina (porazení Playoff B zápasov)
Warriors6 - 3 Galaktikos Kings
Galaktikos Kings8 - 13 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro13 - 12 Warriors
AC skupina (víťazi Playoff A zápasov)
1. FBC Trenčín Draci9 - 8 Snipers Bratislava Black
Snipers Bratislava Black2 - 10 ŠŠK Stars Lipany
ŠŠK Stars Lipany9 - 7 1. FBC Trenčín Draci
BC skupina (porazení Playoff A zápasov)
Tsunami Záhorská Bystrica B12 - 11 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 16 Mikuláš Academy Prešov
Mikuláš Academy Prešov14 - 5 Tsunami Záhorská Bystrica B
o 10.až 12. miesto (prví zo skupín BA, BB, BC)
ŠK Lido Bratislava bieli7 - 4 FbK QuickBall Levoča
FbK QuickBall Levoča9 - 15 Mikuláš Academy Prešov
Mikuláš Academy Prešov10 - 3 ŠK Lido Bratislava bieli
o 22.až 24. miesto (druhí zo skupín CA, CB, CC)
FBK AS Trenčín bieli6 - 7 ŠK Victory Stars Dubnica n/V
ŠK Victory Stars Dubnica n/V6 - 9 Revel sport Trenčianske Teplice
Revel sport Trenčianske Teplice12 - 6 FBK AS Trenčín bieli
o 34.až 36. miesto (tretí zo skupín DA, DB, DC)
ŠK Lido Bratislava modrí5 - 0 Snipers Šamorín
Galaktikos Kings12 - 1 ŠK Lido Bratislava modrí
Snipers Šamorín0 - 5 Galaktikos Kings
o 7.až 9. miesto (tretí zo skupín AA, AB, AC)
CAPITOL Floorball Academy5 - 11 Florbalová Akadémia Martin
Florbalová Akadémia Martin4 - 8 Snipers Bratislava Black
Snipers Bratislava Black6 - 2 CAPITOL Floorball Academy
o 19.až 21. miesto (prví zo skupín CA, CB, CC)
ŠK FBC Levice bieli4 - 5 FK Florko Košice
FK Florko Košice6 - 1 1. FBC Trenčín Rytieri
1. FBC Trenčín Rytieri7 - 3 ŠK FBC Levice bieli
o 31.až 33. miesto (druhí zo skupín DA, DB, DC)
ŠK FTC Fiľakovo2 - 6 Snipers Bratislava Orange
Snipers Bratislava Orange8 - 9 Warriors
Warriors11 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
o 4.až 6. miesto (druhí zo skupín AA, AB, AC)
Eastern Wings Michalovce4 - 6 FBC Predator Sabinov
FBC Predator Sabinov2 - 4 1. FBC Trenčín Draci
1. FBC Trenčín Draci5 - 0 Eastern Wings Michalovce
o 16.až 18. miesto (tretí zo skupín BA, BB, BC)
Galaktikos Stars6 - 5 FBK Galanta United
FBK Galanta United2 - 16 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 2 Galaktikos Stars
o 28.až 30. miesto (prví zo skupín DA, DB, DC)
ŠK Florbal Modra žltí9 - 8 ŠK 1. FBC Zvolen
ŠK 1. FBC Zvolen15 - 14 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro1 - 7 ŠK Florbal Modra žltí
o 1.až 3. miesto (prví zo skupín AA, AB, AC)
FaBK ATU Košice6 - 14 FBK AS Trenčín červení
FBK AS Trenčín červení7 - 8 ŠŠK Stars Lipany
o 13.až 15. miesto (druhí zo skupín BA, BB, BC)
Tsunami Záhorská Bystrica A7 - 6 FPS Banská Bystrica
FPS Banská Bystrica2 - 14 Tsunami Záhorská Bystrica B
Tsunami Záhorská Bystrica B0 - 0 Tsunami Záhorská Bystrica A
o 25.až 27. miesto (tretí zo skupín CA, CB, CC)
1. SC Malacky7 - 9 NTS FK - ZŠ Nemšová
NTS FK - ZŠ Nemšová3 - 7 FBK Harvard Partizánske modrí
FBK Harvard Partizánske modrí9 - 6 1. SC Malacky

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina A

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina B

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina C

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina D

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina E

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina F

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina G

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina H

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina I

Playoff B (tretí a štvrtí zo základných skupín)
ŠK FBC Levice bieli12 - 3 ŠK FTC Fiľakovo
FBK AS Trenčín bieli9 - 8 ŠK Florbal Modra žltí
ŠK Lido Bratislava modrí3 - 12 1. SC Malacky
FK Florko Košice14 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
NTS FK - ZŠ Nemšová5 - 0 Snipers Šamorín
ŠK Victory Stars Dubnica n/V11 - 4 Snipers Bratislava Orange
Warriors4 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
1. FBC Trenčín Rytieri11 - 4 Galaktikos Kings
FBK Harvard Partizánske modrí12 - 7 VŠK FTVŠ UK Hurikán Inspiro
Playoff A (prví a druhí zo základných skupín)
CAPITOL Floorball Academy10 - 3 Tsunami Záhorská Bystrica A
Galaktikos Stars8 - 16 Eastern Wings Michalovce
FaBK ATU Košice14 - 8 ŠK Lido Bratislava bieli
FBK AS Trenčín červení16 - 10 FbK QuickBall Levoča
Florbalová Akadémia Martin12 - 2 FBK Galanta United
FBC Predator Sabinov18 - 7 FPS Banská Bystrica
1. FBC Trenčín Draci10 - 1 Tsunami Záhorská Bystrica B
Snipers Bratislava Black5 - 1 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
ŠŠK Stars Lipany11 - 5 Mikuláš Academy Prešov

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - AA skupina (víťazi Playoff A zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - AB skupina (víťazi Playoff A zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - AC skupina (víťazi Playoff A zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - BA skupina (porazení Playoff A zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - BB skupina (porazení Playoff A zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - BC skupina (porazení Playoff A zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - CA skupina (víťazi Playoff B zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - CB skupina (víťazi Playoff B zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - CC skupina (víťazi Playoff B zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - DA skupina (porazení Playoff B zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - DB skupina (porazení Playoff B zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - DC skupina (porazení Playoff B zápasov)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 34.až 36. miesto (tretí zo skupín DA, DB, DC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 31.až 33. miesto (druhí zo skupín DA, DB, DC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 28.až 30. miesto (prví zo skupín DA, DB, DC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 25.až 27. miesto (tretí zo skupín CA, CB, CC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 22.až 24. miesto (druhí zo skupín CA, CB, CC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 19.až 21. miesto (prví zo skupín CA, CB, CC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 16.až 18. miesto (tretí zo skupín BA, BB, BC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 13.až 15. miesto (druhí zo skupín BA, BB, BC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 10.až 12. miesto (prví zo skupín BA, BB, BC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 7.až 9. miesto (tretí zo skupín AA, AB, AC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 4.až 6. miesto (druhí zo skupín AA, AB, AC)

Staršia prípravka - Turnaj mládeže - o 1.až 3. miesto (prví zo skupín AA, AB, AC)

Aktuálne výsledky SZFB

Tu si môžete pozrieť aktuálne výsledky a štatistiky SZFB