Mladšia prípravka - Turnaj mládeže

Súťaže SZFB
Neodohraté
Odohraté
Všetky zápasy
Tabuľka
Súpiska
Jún 2024
Základná skupina B
FBK AS Trenčín červení13 - 9 CAPITOL Floorball Academy
FaBK ATU Košice18 - 1 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín2 - 21 FBK AS Trenčín červení
CAPITOL Floorball Academy11 - 4 FaBK ATU Košice
Základná skupina E
1. FBC Trenčín Piráti17 - 6 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
FK Florko Košice20 - 7 FBK AS Trenčín bieli
Tsunami Záhorská Bystrica A15 - 17 1. FBC Trenčín Piráti
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava8 - 13 FK Florko Košice
Tsunami Záhorská Bystrica A19 - 7 FBK AS Trenčín bieli
1. FBC Trenčín Piráti11 - 12 FK Florko Košice
FBK AS Trenčín bieli9 - 9 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
Základná skupina D
Florbalová Akadémia Martin8 - 2 Warriors
FBC Mladosť Trebišov9 - 9 Revel sport Trenčianske Teplice
FBC Predator Sabinov8 - 9 Florbalová Akadémia Martin
Warriors4 - 20 FBC Mladosť Trebišov
FBC Predator Sabinov6 - 9 Revel sport Trenčianske Teplice
Florbalová Akadémia Martin8 - 9 FBC Mladosť Trebišov
Revel sport Trenčianske Teplice11 - 3 Warriors
Základná skupina A
Snipers Bratislava6 - 4 FBK Galanta United žltí
ŠŠK Stars Lipany8 - 6 1. SC Malacky
1. SC Malacky1 - 11 Snipers Bratislava
FBK Galanta United žltí5 - 15 ŠŠK Stars Lipany
Základná skupina C
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina2 - 19 Mikuláš Academy Prešov
Športová škola Galaktikos12 - 6 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
NTS FK - ZŠ Nemšová4 - 13 Športová škola Galaktikos
Mikuláš Academy Prešov22 - 7 NTS FK - ZŠ Nemšová
Základná skupina B
FBK AS Trenčín červení11 - 11 FaBK ATU Košice
CAPITOL Floorball Academy19 - 3 Snipers Šamorín
Základná skupina E
FK Florko Košice14 - 16 Tsunami Záhorská Bystrica A
FBK AS Trenčín bieli8 - 11 1. FBC Trenčín Piráti
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava6 - 16 Tsunami Záhorská Bystrica A
Základná skupina D
FBC Mladosť Trebišov6 - 6 FBC Predator Sabinov
Revel sport Trenčianske Teplice1 - 19 Florbalová Akadémia Martin
Warriors6 - 15 FBC Predator Sabinov
Základná skupina A
Snipers Bratislava10 - 10 ŠŠK Stars Lipany
FBK Galanta United žltí6 - 6 1. SC Malacky
Základná skupina C
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 8 NTS FK - ZŠ Nemšová
Mikuláš Academy Prešov15 - 1 Športová škola Galaktikos
Osemfinále
FBK AS Trenčín červení14 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
1. FBC Trenčín Piráti10 - 9 FaBK ATU Košice
Športová škola Galaktikos1 - 19 FBC Mladosť Trebišov
ŠŠK Stars Lipany8 - 11 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin12 - 6 FBK Galanta United žltí
CAPITOL Floorball Academy12 - 10 Tsunami Záhorská Bystrica A
Snipers Bratislava10 - 17 FK Florko Košice
Mikuláš Academy Prešov21 - 2 Revel sport Trenčianske Teplice
Play off 17.-22.
1. SC Malacky14 - 3 Warriors
Snipers Šamorín6 - 10 FBK AS Trenčín bieli
NTS FK - ZŠ Nemšová9 - 6 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
o 20.-22. miesto
Warriors8 - 4 Snipers Šamorín
o 9.-16. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina3 - 17 FaBK ATU Košice
Športová škola Galaktikos4 - 6 ŠŠK Stars Lipany
FBK Galanta United žltí7 - 13 Tsunami Záhorská Bystrica A
Snipers Bratislava12 - 1 Revel sport Trenčianske Teplice
o 17.-19. miesto
1. SC Malacky11 - 2 FBK AS Trenčín bieli
Štvrťfinále
FBK AS Trenčín červení7 - 6 1. FBC Trenčín Piráti
FBC Mladosť Trebišov5 - 7 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin7 - 6 CAPITOL Floorball Academy
FK Florko Košice2 - 14 Mikuláš Academy Prešov
o 20.-22. miesto
Snipers Šamorín2 - 12 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
Warriors7 - 16 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
o 17.-19. miesto
FBK AS Trenčín bieli15 - 12 NTS FK - ZŠ Nemšová
1. SC Malacky17 - 2 NTS FK - ZŠ Nemšová
o 13.-16. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 8 Športová škola Galaktikos
FBK Galanta United žltí7 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
o 9.-12. miesto
FaBK ATU Košice10 - 8 ŠŠK Stars Lipany
Tsunami Záhorská Bystrica A9 - 8 Snipers Bratislava
o 5.-8. miesto
1. FBC Trenčín Piráti2 - 8 FBC Mladosť Trebišov
CAPITOL Floorball Academy13 - 6 FK Florko Košice
o 1.-4. miesto
FBK AS Trenčín červení18 - 4 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin5 - 16 Mikuláš Academy Prešov
o 13. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
o 15. miesto
Športová škola Galaktikos6 - 10 FBK Galanta United žltí
o 9. miesto
FaBK ATU Košice14 - 15 Tsunami Záhorská Bystrica A
o 11. miesto
ŠŠK Stars Lipany4 - 13 Snipers Bratislava
o 5. miesto
FBC Mladosť Trebišov9 - 8 CAPITOL Floorball Academy
o 7. miesto
1. FBC Trenčín Piráti6 - 16 FK Florko Košice
Finále
FBK AS Trenčín červení7 - 9 Mikuláš Academy Prešov
o 3. miesto
FBC Predator Sabinov13 - 12 Florbalová Akadémia Martin
Jún 2024
Základná skupina B
FBK AS Trenčín červení13 - 9 CAPITOL Floorball Academy
FaBK ATU Košice18 - 1 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín2 - 21 FBK AS Trenčín červení
CAPITOL Floorball Academy11 - 4 FaBK ATU Košice
Základná skupina E
1. FBC Trenčín Piráti17 - 6 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
FK Florko Košice20 - 7 FBK AS Trenčín bieli
Tsunami Záhorská Bystrica A15 - 17 1. FBC Trenčín Piráti
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava8 - 13 FK Florko Košice
Tsunami Záhorská Bystrica A19 - 7 FBK AS Trenčín bieli
1. FBC Trenčín Piráti11 - 12 FK Florko Košice
FBK AS Trenčín bieli9 - 9 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
Základná skupina D
Florbalová Akadémia Martin8 - 2 Warriors
FBC Mladosť Trebišov9 - 9 Revel sport Trenčianske Teplice
FBC Predator Sabinov8 - 9 Florbalová Akadémia Martin
Warriors4 - 20 FBC Mladosť Trebišov
FBC Predator Sabinov6 - 9 Revel sport Trenčianske Teplice
Florbalová Akadémia Martin8 - 9 FBC Mladosť Trebišov
Revel sport Trenčianske Teplice11 - 3 Warriors
Základná skupina A
Snipers Bratislava6 - 4 FBK Galanta United žltí
ŠŠK Stars Lipany8 - 6 1. SC Malacky
1. SC Malacky1 - 11 Snipers Bratislava
FBK Galanta United žltí5 - 15 ŠŠK Stars Lipany
Základná skupina C
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina2 - 19 Mikuláš Academy Prešov
Športová škola Galaktikos12 - 6 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
NTS FK - ZŠ Nemšová4 - 13 Športová škola Galaktikos
Mikuláš Academy Prešov22 - 7 NTS FK - ZŠ Nemšová
Základná skupina B
FBK AS Trenčín červení11 - 11 FaBK ATU Košice
CAPITOL Floorball Academy19 - 3 Snipers Šamorín
Základná skupina E
FK Florko Košice14 - 16 Tsunami Záhorská Bystrica A
FBK AS Trenčín bieli8 - 11 1. FBC Trenčín Piráti
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava6 - 16 Tsunami Záhorská Bystrica A
Základná skupina D
FBC Mladosť Trebišov6 - 6 FBC Predator Sabinov
Revel sport Trenčianske Teplice1 - 19 Florbalová Akadémia Martin
Warriors6 - 15 FBC Predator Sabinov
Základná skupina A
Snipers Bratislava10 - 10 ŠŠK Stars Lipany
FBK Galanta United žltí6 - 6 1. SC Malacky
Základná skupina C
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 8 NTS FK - ZŠ Nemšová
Mikuláš Academy Prešov15 - 1 Športová škola Galaktikos
Osemfinále
FBK AS Trenčín červení14 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
1. FBC Trenčín Piráti10 - 9 FaBK ATU Košice
Športová škola Galaktikos1 - 19 FBC Mladosť Trebišov
ŠŠK Stars Lipany8 - 11 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin12 - 6 FBK Galanta United žltí
CAPITOL Floorball Academy12 - 10 Tsunami Záhorská Bystrica A
Snipers Bratislava10 - 17 FK Florko Košice
Mikuláš Academy Prešov21 - 2 Revel sport Trenčianske Teplice
Play off 17.-22.
1. SC Malacky14 - 3 Warriors
Snipers Šamorín6 - 10 FBK AS Trenčín bieli
NTS FK - ZŠ Nemšová9 - 6 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
o 20.-22. miesto
Warriors8 - 4 Snipers Šamorín
o 9.-16. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina3 - 17 FaBK ATU Košice
Športová škola Galaktikos4 - 6 ŠŠK Stars Lipany
FBK Galanta United žltí7 - 13 Tsunami Záhorská Bystrica A
Snipers Bratislava12 - 1 Revel sport Trenčianske Teplice
o 17.-19. miesto
1. SC Malacky11 - 2 FBK AS Trenčín bieli
Štvrťfinále
FBK AS Trenčín červení7 - 6 1. FBC Trenčín Piráti
FBC Mladosť Trebišov5 - 7 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin7 - 6 CAPITOL Floorball Academy
FK Florko Košice2 - 14 Mikuláš Academy Prešov
o 20.-22. miesto
Snipers Šamorín2 - 12 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
Warriors7 - 16 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
o 17.-19. miesto
FBK AS Trenčín bieli15 - 12 NTS FK - ZŠ Nemšová
1. SC Malacky17 - 2 NTS FK - ZŠ Nemšová
o 13.-16. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 8 Športová škola Galaktikos
FBK Galanta United žltí7 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
o 9.-12. miesto
FaBK ATU Košice10 - 8 ŠŠK Stars Lipany
Tsunami Záhorská Bystrica A9 - 8 Snipers Bratislava
o 5.-8. miesto
1. FBC Trenčín Piráti2 - 8 FBC Mladosť Trebišov
CAPITOL Floorball Academy13 - 6 FK Florko Košice
o 1.-4. miesto
FBK AS Trenčín červení18 - 4 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin5 - 16 Mikuláš Academy Prešov
o 13. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
o 15. miesto
Športová škola Galaktikos6 - 10 FBK Galanta United žltí
o 9. miesto
FaBK ATU Košice14 - 15 Tsunami Záhorská Bystrica A
o 11. miesto
ŠŠK Stars Lipany4 - 13 Snipers Bratislava
o 5. miesto
FBC Mladosť Trebišov9 - 8 CAPITOL Floorball Academy
o 7. miesto
1. FBC Trenčín Piráti6 - 16 FK Florko Košice
Finále
FBK AS Trenčín červení7 - 9 Mikuláš Academy Prešov
o 3. miesto
FBC Predator Sabinov13 - 12 Florbalová Akadémia Martin

Mladšia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina A

Mladšia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina B

Mladšia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina C

Mladšia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina D

Mladšia prípravka - Turnaj mládeže - Základná skupina E

Osemfinále
FBK AS Trenčín červení14 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
Florbalová Akadémia Martin12 - 6 FBK Galanta United žltí
1. FBC Trenčín Piráti10 - 9 FaBK ATU Košice
CAPITOL Floorball Academy12 - 10 Tsunami Záhorská Bystrica A
Športová škola Galaktikos1 - 19 FBC Mladosť Trebišov
Snipers Bratislava10 - 17 FK Florko Košice
ŠŠK Stars Lipany8 - 11 FBC Predator Sabinov
Mikuláš Academy Prešov21 - 2 Revel sport Trenčianske Teplice
Play off 17.-22.
1. SC Malacky14 - 3 Warriors
Snipers Šamorín6 - 10 FBK AS Trenčín bieli
NTS FK - ZŠ Nemšová9 - 6 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
o 20.-22. miesto
Warriors8 - 4 Snipers Šamorín
Snipers Šamorín2 - 12 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
Warriors7 - 16 ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
o 17.-19. miesto
1. SC Malacky11 - 2 FBK AS Trenčín bieli
FBK AS Trenčín bieli15 - 12 NTS FK - ZŠ Nemšová
1. SC Malacky17 - 2 NTS FK - ZŠ Nemšová
o 9.-16. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina3 - 17 FaBK ATU Košice
FBK Galanta United žltí7 - 13 Tsunami Záhorská Bystrica A
Športová škola Galaktikos4 - 6 ŠŠK Stars Lipany
Snipers Bratislava12 - 1 Revel sport Trenčianske Teplice
o 13.-16. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 8 Športová škola Galaktikos
FBK Galanta United žltí7 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
o 15. miesto
Športová škola Galaktikos6 - 10 FBK Galanta United žltí
o 13. miesto
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 13 Revel sport Trenčianske Teplice
o 9.-12. miesto
FaBK ATU Košice10 - 8 ŠŠK Stars Lipany
Tsunami Záhorská Bystrica A9 - 8 Snipers Bratislava
o 11. miesto
ŠŠK Stars Lipany4 - 13 Snipers Bratislava
o 9. miesto
FaBK ATU Košice14 - 15 Tsunami Záhorská Bystrica A
o 5.-8. miesto
1. FBC Trenčín Piráti2 - 8 FBC Mladosť Trebišov
CAPITOL Floorball Academy13 - 6 FK Florko Košice
o 7. miesto
1. FBC Trenčín Piráti6 - 16 FK Florko Košice
o 5. miesto
FBC Mladosť Trebišov9 - 8 CAPITOL Floorball Academy
Štvrťfinále
FBK AS Trenčín červení7 - 6 1. FBC Trenčín Piráti
Florbalová Akadémia Martin7 - 6 CAPITOL Floorball Academy
FBC Mladosť Trebišov5 - 7 FBC Predator Sabinov
FK Florko Košice2 - 14 Mikuláš Academy Prešov
o 1.-4. miesto
FBK AS Trenčín červení18 - 4 FBC Predator Sabinov
Florbalová Akadémia Martin5 - 16 Mikuláš Academy Prešov
o 3. miesto
FBC Predator Sabinov13 - 12 Florbalová Akadémia Martin
Finále
FBK AS Trenčín červení7 - 9 Mikuláš Academy Prešov

Aktuálne výsledky SZFB

Tu si môžete pozrieť aktuálne výsledky a štatistiky SZFB