Mladší žiaci

Súťaže SZFB
Neodohraté
Odohraté
Všetky zápasy
Súpiska
November 2022
ŠK Juventa Žilina0 - 14 Florbalová akadémia Martin
5. november 2022 / 09:00
Florbalová akadémia Martin7 - 3 FBK Nižná
5. november 2022 / 11:00
ŠK Juventa Žilina2 - 8 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. november 2022 / 12:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 1 FbK Turany
5. november 2022 / 14:00
DTF team Detva1 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
5. november 2022 / 09:00
FPS Banská Bystrica1 - 9 ŠK FTC Fiľakovo
5. november 2022 / 10:00
FPS Banská Bystrica0 - 11 ŠK 1. FBC Zvolen
5. november 2022 / 11:00
ŠK FTC Fiľakovo2 - 0 DTF team Detva
5. november 2022 / 12:00
FbK Turany5 - 5 FBK RAptORs
19. november 2022 / 10:30
ŠK FTC Fiľakovo1 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen
26. november 2022 / 09:00TJ Slávia TU vo Zvolene
FPS Banská Bystrica12 - 3 DTF team Detva
26. november 2022 / 10:00TJ Slávia TU vo Zvolene
DTF team Detva2 - 4 ŠK FTC Fiľakovo
26. november 2022 / 11:00TJ Slávia TU vo Zvolene
ŠK 1. FBC Zvolen5 - 3 FPS Banská Bystrica
26. november 2022 / 12:00TJ Slávia TU vo Zvolene
ŠK Juventa Žilina5 - 0 FbK Turany
27. november 2022 / 09:00t.b.a.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 3 FBK Nižná
27. november 2022 / 10:00
Florbalová akadémia Martin17 - 2 FBK RAptORs
27. november 2022 / 11:00
ŠK Juventa Žilina6 - 11 FBK Nižná
27. november 2022 / 12:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 1 FBK RAptORs
27. november 2022 / 13:00
December 2022
FBK Nižná5 - 0 FbK Turany
17. december 2022 / 00:00t.b.a.
FbK Turany0 - 5 FBK RAptORs
17. december 2022 / 00:00t.b.a.
ŠK Juventa Žilina1 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
17. december 2022 / 09:00
Florbalová akadémia Martin9 - 5 FBK Nižná
17. december 2022 / 10:00
ŠK Juventa Žilina6 - 6 FBK RAptORs
17. december 2022 / 11:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 5 Florbalová akadémia Martin
17. december 2022 / 12:00
FPS Banská Bystrica6 - 3 DTF team Detva
ŠK FTC Fiľakovo2 - 2 DTF team Detva
FPS Banská Bystrica6 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
Január 2023
Florbalová akadémia Martin6 - 2 FbK Turany
13. január 2023 / 16:00
FBK Nižná5 - 4 FBK RAptORs
14. január 2023 / 08:00
FBK Nižná5 - 7 FBK RAptORs
14. január 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina6 - 1 FbK Turany
14. január 2023 / 10:00
ŠK Juventa Žilina2 - 7 Florbalová akadémia Martin
14. január 2023 / 11:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 7 FBK RAptORs
14. január 2023 / 12:00
ŠK Juventa Žilina4 - 5 FBK Nižná
14. január 2023 / 13:00
Florbalová akadémia Martin8 - 4 FbK Turany
14. január 2023 / 14:00
FPS Banská Bystrica7 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
15. január 2023 / 09:00TJ Slávia TU vo Zvolene
FPS Banská Bystrica3 - 8 ŠK FTC Fiľakovo
15. január 2023 / 10:00TJ Slávia TU vo Zvolene
ŠK FTC Fiľakovo3 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen
15. január 2023 / 11:00TJ Slávia TU vo Zvolene
DTF team Detva2 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen
21. január 2023 / 09:00
DTF team Detva1 - 1 ŠK 1. FBC Zvolen
21. január 2023 / 10:15
FPS Banská Bystrica6 - 5 DTF team Detva
29. január 2023 / 09:00
DTF team Detva1 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
29. január 2023 / 10:00
FPS Banská Bystrica3 - 7 ŠK 1. FBC Zvolen
29. január 2023 / 11:00
Február 2023
DTF team Detva2 - 6 ŠK FTC Fiľakovo
7. február 2023 / 17:30
FPS Banská Bystrica11 - 7 ŠK FTC Fiľakovo
ŠK FTC Fiľakovo5 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
FPS Banská Bystrica6 - 4 DTF team Detva
ŠK FTC Fiľakovo5 - 7 ŠK 1. FBC Zvolen
Marec 2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 4 FBK Nižná
11. marec 2023 / 09:00
ŠK Juventa Žilina5 - 0 FbK Turany
11. marec 2023 / 10:00
Florbalová akadémia Martin14 - 3 FBK RAptORs
11. marec 2023 / 11:00
FBK Nižná5 - 0 FbK Turany
11. marec 2023 / 12:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina6 - 4 Florbalová akadémia Martin
11. marec 2023 / 13:00
ŠK Juventa Žilina6 - 1 FBK RAptORs
11. marec 2023 / 14:00
FbK Turany1 - 6 FBK Nižná
25. marec 2023 / 08:30
DTF team Detva6 - 1 FBK RAptORs
25. marec 2023 / 09:30
FBK Nižná9 - 5 ŠK Juventa Žilina
25. marec 2023 / 10:30
FBK RAptORs1 - 10 FbK Turany
25. marec 2023 / 11:30
ŠK Juventa Žilina7 - 2 DTF team Detva
25. marec 2023 / 12:30
Florbalová akadémia Martin13 - 3 FPS Banská Bystrica
25. marec 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina1 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
25. marec 2023 / 10:00
FPS Banská Bystrica2 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
25. marec 2023 / 11:00
ŠK 1. FBC Zvolen0 - 4 Florbalová akadémia Martin
25. marec 2023 / 12:00
ŠK FTC Fiľakovo0 - 9 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
25. marec 2023 / 13:00
Apríl 2023
ŠK 1. FBC Zvolen5 - 6 FPS Banská Bystrica
15. apríl 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina4 - 2 Florbalová akadémia Martin
15. apríl 2023 / 10:00
ŠK FTC Fiľakovo3 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
15. apríl 2023 / 11:00
FPS Banská Bystrica3 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
15. apríl 2023 / 12:00
Florbalová akadémia Martin6 - 4 ŠK FTC Fiľakovo
15. apríl 2023 / 13:00
FbK Turany5 - 4 ŠK Juventa Žilina
16. apríl 2023 / 08:30
FBK RAptORs0 - 8 FBK Nižná
16. apríl 2023 / 09:30
DTF team Detva2 - 4 FbK Turany
16. apríl 2023 / 10:30
ŠK Juventa Žilina12 - 1 FBK RAptORs
16. apríl 2023 / 11:30
FBK Nižná11 - 2 DTF team Detva
16. apríl 2023 / 12:30
November 2022
ŠK Juventa Žilina0 - 14 Florbalová akadémia Martin
5. november 2022 / 09:00
Florbalová akadémia Martin7 - 3 FBK Nižná
5. november 2022 / 11:00
ŠK Juventa Žilina2 - 8 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. november 2022 / 12:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 1 FbK Turany
5. november 2022 / 14:00
DTF team Detva1 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
5. november 2022 / 09:00
FPS Banská Bystrica1 - 9 ŠK FTC Fiľakovo
5. november 2022 / 10:00
FPS Banská Bystrica0 - 11 ŠK 1. FBC Zvolen
5. november 2022 / 11:00
ŠK FTC Fiľakovo2 - 0 DTF team Detva
5. november 2022 / 12:00
FbK Turany5 - 5 FBK RAptORs
19. november 2022 / 10:30
ŠK FTC Fiľakovo1 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen
26. november 2022 / 09:00TJ Slávia TU vo Zvolene
FPS Banská Bystrica12 - 3 DTF team Detva
26. november 2022 / 10:00TJ Slávia TU vo Zvolene
DTF team Detva2 - 4 ŠK FTC Fiľakovo
26. november 2022 / 11:00TJ Slávia TU vo Zvolene
ŠK 1. FBC Zvolen5 - 3 FPS Banská Bystrica
26. november 2022 / 12:00TJ Slávia TU vo Zvolene
ŠK Juventa Žilina5 - 0 FbK Turany
27. november 2022 / 09:00t.b.a.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 3 FBK Nižná
27. november 2022 / 10:00
Florbalová akadémia Martin17 - 2 FBK RAptORs
27. november 2022 / 11:00
ŠK Juventa Žilina6 - 11 FBK Nižná
27. november 2022 / 12:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 1 FBK RAptORs
27. november 2022 / 13:00
December 2022
FBK Nižná5 - 0 FbK Turany
17. december 2022 / 00:00t.b.a.
FbK Turany0 - 5 FBK RAptORs
17. december 2022 / 00:00t.b.a.
ŠK Juventa Žilina1 - 4 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
17. december 2022 / 09:00
Florbalová akadémia Martin9 - 5 FBK Nižná
17. december 2022 / 10:00
ŠK Juventa Žilina6 - 6 FBK RAptORs
17. december 2022 / 11:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 5 Florbalová akadémia Martin
17. december 2022 / 12:00
FPS Banská Bystrica6 - 3 DTF team Detva
ŠK FTC Fiľakovo2 - 2 DTF team Detva
FPS Banská Bystrica6 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
Január 2023
Florbalová akadémia Martin6 - 2 FbK Turany
13. január 2023 / 16:00
FBK Nižná5 - 4 FBK RAptORs
14. január 2023 / 08:00
FBK Nižná5 - 7 FBK RAptORs
14. január 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina6 - 1 FbK Turany
14. január 2023 / 10:00
ŠK Juventa Žilina2 - 7 Florbalová akadémia Martin
14. január 2023 / 11:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 7 FBK RAptORs
14. január 2023 / 12:00
ŠK Juventa Žilina4 - 5 FBK Nižná
14. január 2023 / 13:00
Florbalová akadémia Martin8 - 4 FbK Turany
14. január 2023 / 14:00
FPS Banská Bystrica7 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
15. január 2023 / 09:00TJ Slávia TU vo Zvolene
FPS Banská Bystrica3 - 8 ŠK FTC Fiľakovo
15. január 2023 / 10:00TJ Slávia TU vo Zvolene
ŠK FTC Fiľakovo3 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen
15. január 2023 / 11:00TJ Slávia TU vo Zvolene
DTF team Detva2 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen
21. január 2023 / 09:00
DTF team Detva1 - 1 ŠK 1. FBC Zvolen
21. január 2023 / 10:15
FPS Banská Bystrica6 - 5 DTF team Detva
29. január 2023 / 09:00
DTF team Detva1 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
29. január 2023 / 10:00
FPS Banská Bystrica3 - 7 ŠK 1. FBC Zvolen
29. január 2023 / 11:00
Február 2023
DTF team Detva2 - 6 ŠK FTC Fiľakovo
7. február 2023 / 17:30
FPS Banská Bystrica11 - 7 ŠK FTC Fiľakovo
ŠK FTC Fiľakovo5 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
FPS Banská Bystrica6 - 4 DTF team Detva
ŠK FTC Fiľakovo5 - 7 ŠK 1. FBC Zvolen
Marec 2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 4 FBK Nižná
11. marec 2023 / 09:00
ŠK Juventa Žilina5 - 0 FbK Turany
11. marec 2023 / 10:00
Florbalová akadémia Martin14 - 3 FBK RAptORs
11. marec 2023 / 11:00
FBK Nižná5 - 0 FbK Turany
11. marec 2023 / 12:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina6 - 4 Florbalová akadémia Martin
11. marec 2023 / 13:00
ŠK Juventa Žilina6 - 1 FBK RAptORs
11. marec 2023 / 14:00
FbK Turany1 - 6 FBK Nižná
25. marec 2023 / 08:30
DTF team Detva6 - 1 FBK RAptORs
25. marec 2023 / 09:30
FBK Nižná9 - 5 ŠK Juventa Žilina
25. marec 2023 / 10:30
FBK RAptORs1 - 10 FbK Turany
25. marec 2023 / 11:30
ŠK Juventa Žilina7 - 2 DTF team Detva
25. marec 2023 / 12:30
Florbalová akadémia Martin13 - 3 FPS Banská Bystrica
25. marec 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina1 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen
25. marec 2023 / 10:00
FPS Banská Bystrica2 - 2 ŠK FTC Fiľakovo
25. marec 2023 / 11:00
ŠK 1. FBC Zvolen0 - 4 Florbalová akadémia Martin
25. marec 2023 / 12:00
ŠK FTC Fiľakovo0 - 9 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
25. marec 2023 / 13:00
Apríl 2023
ŠK 1. FBC Zvolen5 - 6 FPS Banská Bystrica
15. apríl 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina4 - 2 Florbalová akadémia Martin
15. apríl 2023 / 10:00
ŠK FTC Fiľakovo3 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen
15. apríl 2023 / 11:00
FPS Banská Bystrica3 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
15. apríl 2023 / 12:00
Florbalová akadémia Martin6 - 4 ŠK FTC Fiľakovo
15. apríl 2023 / 13:00
FbK Turany5 - 4 ŠK Juventa Žilina
16. apríl 2023 / 08:30
FBK RAptORs0 - 8 FBK Nižná
16. apríl 2023 / 09:30
DTF team Detva2 - 4 FbK Turany
16. apríl 2023 / 10:30
ŠK Juventa Žilina12 - 1 FBK RAptORs
16. apríl 2023 / 11:30
FBK Nižná11 - 2 DTF team Detva
16. apríl 2023 / 12:30

Aktuálne výsledky SZFB

Tu si môžete pozrieť aktuálne výsledky a štatistiky SZFB