Starší žiaci

Súťaže SZFB
Neodohraté
Odohraté
Všetky zápasy
Tabuľka
Súpiska
September 2023
Základná časť
Žatva 90 Dolný Kubín7 - 3 DTF TEAM DETVA JOXERS
24. september 2023 / 09:00
FBK RAptORs0 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
24. september 2023 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - červení3 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
24. september 2023 / 11:30
DTF TEAM DETVA JOXERS6 - 5 FBK RAptORs
24. september 2023 / 12:40
Florbalová Akadémia Martin17 - 3 FBK Nižná
24. september 2023 / 09:00
ŠK Juventa Žilina0 - 6 FbK Turany
24. september 2023 / 10:10
FbK Turany1 - 14 Florbalová Akadémia Martin
24. september 2023 / 11:20
FBK Nižná8 - 3 ŠK Juventa Žilina
24. september 2023 / 12:30
FPS Banská Bystrica10 - 3 FTC Fiľakovo
24. september 2023 / 10:45
FTC Fiľakovo0 - 20 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
24. september 2023 / 12:30
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina5 - 0 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
24. september 2023 / 13:45
Október 2023
Žatva 90 Dolný Kubín7 - 3 FBK RAptORs
1. október 2023 / 09:00
FbK Turany5 - 8 FBK Nižná
1. október 2023 / 10:10
FBK Nižná3 - 16 Žatva 90 Dolný Kubín
1. október 2023 / 11:20
FBK RAptORs4 - 3 FbK Turany
1. október 2023 / 12:30
Florbalová Akadémia Martin18 - 0 FTC Fiľakovo
ŠK Juventa Žilina3 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli0 - 17 Florbalová Akadémia Martin
FTC Fiľakovo7 - 6 ŠK Juventa Žilina
ŠK 1. FBC Zvolen - červení2 - 11 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
1. október 2023 / 09:30
DTF TEAM DETVA JOXERS2 - 5 FPS Banská Bystrica
1. október 2023 / 10:45
FPS Banská Bystrica4 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
1. október 2023 / 12:15
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 0 DTF TEAM DETVA JOXERS
1. október 2023 / 13:30
DTF TEAM DETVA JOXERS2 - 3 Florbalová Akadémia Martin
15. október 2023 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - červení22 - 1 ŠK Juventa Žilina
15. október 2023 / 10:10
Florbalová Akadémia Martin3 - 11 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
15. október 2023 / 11:20
ŠK Juventa Žilina1 - 17 DTF TEAM DETVA JOXERS
15. október 2023 / 12:30
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 9 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
15. október 2023 / 09:00
FBK RAptORs8 - 7 FPS Banská Bystrica
15. október 2023 / 10:10
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 1 FBK RAptORs
15. október 2023 / 11:20
FPS Banská Bystrica4 - 7 Žatva 90 Dolný Kubín
15. október 2023 / 12:30
FbK Turany12 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
15. október 2023 / 09:00
FBK Nižná9 - 4 FTC Fiľakovo
15. október 2023 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli3 - 8 FBK Nižná
15. október 2023 / 11:30
FTC Fiľakovo4 - 6 FbK Turany
15. október 2023 / 12:40
November 2023
FbK Turany2 - 13 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
5. november 2023 / 08:30
FBK Nižná3 - 7 DTF TEAM DETVA JOXERS
5. november 2023 / 09:40
ŠK 1. FBC Zvolen - červení13 - 3 FBK Nižná
5. november 2023 / 11:00
DTF TEAM DETVA JOXERS12 - 2 FbK Turany
5. november 2023 / 12:10
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli3 - 16 Žatva 90 Dolný Kubín
5. november 2023 / 09:00ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
FTC Fiľakovo4 - 6 FBK RAptORs
5. november 2023 / 10:10ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
FBK RAptORs3 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
5. november 2023 / 11:20ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
Žatva 90 Dolný Kubín18 - 2 FTC Fiľakovo
5. november 2023 / 12:30ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 3 FPS Banská Bystrica
5. november 2023 / 09:00
ŠK Juventa Žilina0 - 17 Florbalová Akadémia Martin
5. november 2023 / 10:15
FPS Banská Bystrica15 - 0 ŠK Juventa Žilina
5. november 2023 / 11:45
Florbalová Akadémia Martin1 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. november 2023 / 13:00
ŠK Juventa Žilina0 - 19 Žatva 90 Dolný Kubín
11. november 2023 / 09:00
Florbalová Akadémia Martin2 - 3 FBK RAptORs
11. november 2023 / 10:15
Žatva 90 Dolný Kubín3 - 2 Florbalová Akadémia Martin
11. november 2023 / 11:45
FBK RAptORs7 - 1 ŠK Juventa Žilina
11. november 2023 / 13:00
FPS Banská Bystrica18 - 2 FbK Turany
11. november 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 3 FBK Nižná
11. november 2023 / 10:30
FbK Turany3 - 18 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
11. november 2023 / 12:00
FBK Nižná4 - 6 FPS Banská Bystrica
11. november 2023 / 13:30
FTC Fiľakovo9 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
ŠK 1. FBC Zvolen - červení18 - 0 FTC Fiľakovo
FbK Turany2 - 16 Žatva 90 Dolný Kubín
14. november 2023 / 17:15
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina15 - 0 ŠK Juventa Žilina
16. november 2023 / 17:00
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli0 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
19. november 2023 / 10:00
DTF TEAM DETVA JOXERS0 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
21. november 2023 / 17:30
DTF TEAM DETVA JOXERS13 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
22. november 2023 / 17:30
FTC Fiľakovo3 - 19 DTF TEAM DETVA JOXERS
25. november 2023 / 19:00
FPS Banská Bystrica17 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
26. november 2023 / 09:00
FPS Banská Bystrica4 - 5 Florbalová Akadémia Martin
26. november 2023 / 10:30
FBK Nižná10 - 7 FBK RAptORs
26. november 2023 / 10:00
Január 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
FPS Banská Bystrica3 - 5 Žatva 90 Dolný Kubín
20. január 2024 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - červení2 - 4 Florbalová Akadémia Martin
20. január 2024 / 10:10
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 1 FPS Banská Bystrica
20. január 2024 / 11:20
Žatva 90 Dolný Kubín5 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
20. január 2024 / 12:30
Florbalová Akadémia Martin4 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
20. január 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FBK Nižná9 - 3 FbK Turany
21. január 2024 / 00:00
FBK RAptORs8 - 1 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
21. január 2024 / 09:00
FbK Turany5 - 6 FTC Fiľakovo
21. január 2024 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli1 - 16 FBK Nižná
21. január 2024 / 11:20
FTC Fiľakovo4 - 11 FBK RAptORs
21. január 2024 / 12:30
Február 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
DTF TEAM DETVA JOXERS3 - 4 Florbalová Akadémia Martin
11. február 2024 / 09:00
FPS Banská Bystrica3 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
11. február 2024 / 10:10
Florbalová Akadémia Martin4 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
11. február 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - červení3 - 8 DTF TEAM DETVA JOXERS
11. február 2024 / 12:30
Žatva 90 Dolný Kubín2 - 3 FPS Banská Bystrica
11. február 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FbK Turany10 - 6 ŠK Juventa Žilina
11. február 2024 / 09:00
FBK Nižná11 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
11. február 2024 / 10:10
ŠK Juventa Žilina4 - 7 FTC Fiľakovo
11. február 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli5 - 2 FbK Turany
11. február 2024 / 12:30
FTC Fiľakovo4 - 19 FBK Nižná
11. február 2024 / 13:40
Marec 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
FPS Banská Bystrica5 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
17. marec 2024 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina11 - 6 Žatva 90 Dolný Kubín
17. marec 2024 / 10:10
DTF TEAM DETVA JOXERS5 - 8 FPS Banská Bystrica
17. marec 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - červení2 - 7 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
17. marec 2024 / 12:30
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 2 DTF TEAM DETVA JOXERS
17. marec 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FBK Nižná10 - 0 ŠK Juventa Žilina
17. marec 2024 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli5 - 5 FbK Turany
17. marec 2024 / 10:10
FBK RAptORs1 - 3 FBK Nižná
17. marec 2024 / 11:20
ŠK Juventa Žilina2 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
17. marec 2024 / 12:30
FbK Turany4 - 9 FBK RAptORs
17. marec 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
Florbalová Akadémia Martin3 - 3 FPS Banská Bystrica
24. marec 2024 / 09:00
DTF TEAM DETVA JOXERS6 - 6 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
24. marec 2024 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - červení4 - 4 Florbalová Akadémia Martin
24. marec 2024 / 11:20
FPS Banská Bystrica10 - 2 DTF TEAM DETVA JOXERS
24. marec 2024 / 12:30
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina4 - 1 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
24. marec 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FBK RAptORs3 - 1 FbK Turany
24. marec 2024 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli6 - 3 ŠK Juventa Žilina
24. marec 2024 / 10:10
FbK Turany7 - 2 FTC Fiľakovo
24. marec 2024 / 11:20
ŠK Juventa Žilina4 - 10 FBK RAptORs
24. marec 2024 / 12:30
FTC Fiľakovo6 - 7 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
24. marec 2024 / 13:40
Apríl 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
DTF TEAM DETVA JOXERS6 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
7. apríl 2024 / 09:00
Žatva 90 Dolný Kubín3 - 13 Florbalová Akadémia Martin
7. apríl 2024 / 10:10
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina0 - 5 DTF TEAM DETVA JOXERS
7. apríl 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - červení3 - 2 Žatva 90 Dolný Kubín
7. apríl 2024 / 12:30
Florbalová Akadémia Martin2 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
7. apríl 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
ŠK Juventa Žilina6 - 12 FbK Turany
FBK Nižná2 - 4 FTC Fiľakovo
FBK RAptORs8 - 10 ŠK Juventa Žilina
FbK Turany6 - 8 FBK Nižná
FTC Fiľakovo12 - 5 FBK RAptORs
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
Žatva 90 Dolný Kubín3 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
Florbalová Akadémia Martin6 - 4 DTF TEAM DETVA JOXERS
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina6 - 3 FPS Banská Bystrica
DTF TEAM DETVA JOXERS4 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
FPS Banská Bystrica4 - 1 Florbalová Akadémia Martin
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli4 - 5 FTC Fiľakovo
FBK Nižná1 - 12 FBK RAptORs
FTC Fiľakovo6 - 5 ŠK Juventa Žilina
FBK RAptORs9 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
ŠK Juventa Žilina4 - 5 FBK Nižná
September 2023
Základná časť
Žatva 90 Dolný Kubín7 - 3 DTF TEAM DETVA JOXERS
24. september 2023 / 09:00
FBK RAptORs0 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
24. september 2023 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - červení3 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
24. september 2023 / 11:30
DTF TEAM DETVA JOXERS6 - 5 FBK RAptORs
24. september 2023 / 12:40
Florbalová Akadémia Martin17 - 3 FBK Nižná
24. september 2023 / 09:00
ŠK Juventa Žilina0 - 6 FbK Turany
24. september 2023 / 10:10
FbK Turany1 - 14 Florbalová Akadémia Martin
24. september 2023 / 11:20
FBK Nižná8 - 3 ŠK Juventa Žilina
24. september 2023 / 12:30
FPS Banská Bystrica10 - 3 FTC Fiľakovo
24. september 2023 / 10:45
FTC Fiľakovo0 - 20 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
24. september 2023 / 12:30
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina5 - 0 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
24. september 2023 / 13:45
Október 2023
Žatva 90 Dolný Kubín7 - 3 FBK RAptORs
1. október 2023 / 09:00
FbK Turany5 - 8 FBK Nižná
1. október 2023 / 10:10
FBK Nižná3 - 16 Žatva 90 Dolný Kubín
1. október 2023 / 11:20
FBK RAptORs4 - 3 FbK Turany
1. október 2023 / 12:30
Florbalová Akadémia Martin18 - 0 FTC Fiľakovo
ŠK Juventa Žilina3 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli0 - 17 Florbalová Akadémia Martin
FTC Fiľakovo7 - 6 ŠK Juventa Žilina
ŠK 1. FBC Zvolen - červení2 - 11 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
1. október 2023 / 09:30
DTF TEAM DETVA JOXERS2 - 5 FPS Banská Bystrica
1. október 2023 / 10:45
FPS Banská Bystrica4 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
1. október 2023 / 12:15
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 0 DTF TEAM DETVA JOXERS
1. október 2023 / 13:30
DTF TEAM DETVA JOXERS2 - 3 Florbalová Akadémia Martin
15. október 2023 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - červení22 - 1 ŠK Juventa Žilina
15. október 2023 / 10:10
Florbalová Akadémia Martin3 - 11 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
15. október 2023 / 11:20
ŠK Juventa Žilina1 - 17 DTF TEAM DETVA JOXERS
15. október 2023 / 12:30
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 9 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
15. október 2023 / 09:00
FBK RAptORs8 - 7 FPS Banská Bystrica
15. október 2023 / 10:10
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 1 FBK RAptORs
15. október 2023 / 11:20
FPS Banská Bystrica4 - 7 Žatva 90 Dolný Kubín
15. október 2023 / 12:30
FbK Turany12 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
15. október 2023 / 09:00
FBK Nižná9 - 4 FTC Fiľakovo
15. október 2023 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli3 - 8 FBK Nižná
15. október 2023 / 11:30
FTC Fiľakovo4 - 6 FbK Turany
15. október 2023 / 12:40
November 2023
FbK Turany2 - 13 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
5. november 2023 / 08:30
FBK Nižná3 - 7 DTF TEAM DETVA JOXERS
5. november 2023 / 09:40
ŠK 1. FBC Zvolen - červení13 - 3 FBK Nižná
5. november 2023 / 11:00
DTF TEAM DETVA JOXERS12 - 2 FbK Turany
5. november 2023 / 12:10
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli3 - 16 Žatva 90 Dolný Kubín
5. november 2023 / 09:00ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
FTC Fiľakovo4 - 6 FBK RAptORs
5. november 2023 / 10:10ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
FBK RAptORs3 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
5. november 2023 / 11:20ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
Žatva 90 Dolný Kubín18 - 2 FTC Fiľakovo
5. november 2023 / 12:30ŠH Gymnázia P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina12 - 3 FPS Banská Bystrica
5. november 2023 / 09:00
ŠK Juventa Žilina0 - 17 Florbalová Akadémia Martin
5. november 2023 / 10:15
FPS Banská Bystrica15 - 0 ŠK Juventa Žilina
5. november 2023 / 11:45
Florbalová Akadémia Martin1 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. november 2023 / 13:00
ŠK Juventa Žilina0 - 19 Žatva 90 Dolný Kubín
11. november 2023 / 09:00
Florbalová Akadémia Martin2 - 3 FBK RAptORs
11. november 2023 / 10:15
Žatva 90 Dolný Kubín3 - 2 Florbalová Akadémia Martin
11. november 2023 / 11:45
FBK RAptORs7 - 1 ŠK Juventa Žilina
11. november 2023 / 13:00
FPS Banská Bystrica18 - 2 FbK Turany
11. november 2023 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina7 - 3 FBK Nižná
11. november 2023 / 10:30
FbK Turany3 - 18 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
11. november 2023 / 12:00
FBK Nižná4 - 6 FPS Banská Bystrica
11. november 2023 / 13:30
FTC Fiľakovo9 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
ŠK 1. FBC Zvolen - červení18 - 0 FTC Fiľakovo
FbK Turany2 - 16 Žatva 90 Dolný Kubín
14. november 2023 / 17:15
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina15 - 0 ŠK Juventa Žilina
16. november 2023 / 17:00
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli0 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
19. november 2023 / 10:00
DTF TEAM DETVA JOXERS0 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
21. november 2023 / 17:30
DTF TEAM DETVA JOXERS13 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
22. november 2023 / 17:30
FTC Fiľakovo3 - 19 DTF TEAM DETVA JOXERS
25. november 2023 / 19:00
FPS Banská Bystrica17 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
26. november 2023 / 09:00
FPS Banská Bystrica4 - 5 Florbalová Akadémia Martin
26. november 2023 / 10:30
FBK Nižná10 - 7 FBK RAptORs
26. november 2023 / 10:00
Január 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
FPS Banská Bystrica3 - 5 Žatva 90 Dolný Kubín
20. január 2024 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - červení2 - 4 Florbalová Akadémia Martin
20. január 2024 / 10:10
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 1 FPS Banská Bystrica
20. január 2024 / 11:20
Žatva 90 Dolný Kubín5 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
20. január 2024 / 12:30
Florbalová Akadémia Martin4 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
20. január 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FBK Nižná9 - 3 FbK Turany
21. január 2024 / 00:00
FBK RAptORs8 - 1 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
21. január 2024 / 09:00
FbK Turany5 - 6 FTC Fiľakovo
21. január 2024 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli1 - 16 FBK Nižná
21. január 2024 / 11:20
FTC Fiľakovo4 - 11 FBK RAptORs
21. január 2024 / 12:30
Február 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
DTF TEAM DETVA JOXERS3 - 4 Florbalová Akadémia Martin
11. február 2024 / 09:00
FPS Banská Bystrica3 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
11. február 2024 / 10:10
Florbalová Akadémia Martin4 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
11. február 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - červení3 - 8 DTF TEAM DETVA JOXERS
11. február 2024 / 12:30
Žatva 90 Dolný Kubín2 - 3 FPS Banská Bystrica
11. február 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FbK Turany10 - 6 ŠK Juventa Žilina
11. február 2024 / 09:00
FBK Nižná11 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
11. február 2024 / 10:10
ŠK Juventa Žilina4 - 7 FTC Fiľakovo
11. február 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli5 - 2 FbK Turany
11. február 2024 / 12:30
FTC Fiľakovo4 - 19 FBK Nižná
11. február 2024 / 13:40
Marec 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
FPS Banská Bystrica5 - 2 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
17. marec 2024 / 09:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina11 - 6 Žatva 90 Dolný Kubín
17. marec 2024 / 10:10
DTF TEAM DETVA JOXERS5 - 8 FPS Banská Bystrica
17. marec 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - červení2 - 7 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
17. marec 2024 / 12:30
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 2 DTF TEAM DETVA JOXERS
17. marec 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FBK Nižná10 - 0 ŠK Juventa Žilina
17. marec 2024 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli5 - 5 FbK Turany
17. marec 2024 / 10:10
FBK RAptORs1 - 3 FBK Nižná
17. marec 2024 / 11:20
ŠK Juventa Žilina2 - 3 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
17. marec 2024 / 12:30
FbK Turany4 - 9 FBK RAptORs
17. marec 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
Florbalová Akadémia Martin3 - 3 FPS Banská Bystrica
24. marec 2024 / 09:00
DTF TEAM DETVA JOXERS6 - 6 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
24. marec 2024 / 10:10
ŠK 1. FBC Zvolen - červení4 - 4 Florbalová Akadémia Martin
24. marec 2024 / 11:20
FPS Banská Bystrica10 - 2 DTF TEAM DETVA JOXERS
24. marec 2024 / 12:30
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina4 - 1 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
24. marec 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
FBK RAptORs3 - 1 FbK Turany
24. marec 2024 / 09:00
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli6 - 3 ŠK Juventa Žilina
24. marec 2024 / 10:10
FbK Turany7 - 2 FTC Fiľakovo
24. marec 2024 / 11:20
ŠK Juventa Žilina4 - 10 FBK RAptORs
24. marec 2024 / 12:30
FTC Fiľakovo6 - 7 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
24. marec 2024 / 13:40
Apríl 2024
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
DTF TEAM DETVA JOXERS6 - 5 ŠK 1. FBC Zvolen - červení
7. apríl 2024 / 09:00
Žatva 90 Dolný Kubín3 - 13 Florbalová Akadémia Martin
7. apríl 2024 / 10:10
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina0 - 5 DTF TEAM DETVA JOXERS
7. apríl 2024 / 11:20
ŠK 1. FBC Zvolen - červení3 - 2 Žatva 90 Dolný Kubín
7. apríl 2024 / 12:30
Florbalová Akadémia Martin2 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
7. apríl 2024 / 13:40
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
ŠK Juventa Žilina6 - 12 FbK Turany
FBK Nižná2 - 4 FTC Fiľakovo
FBK RAptORs8 - 10 ŠK Juventa Žilina
FbK Turany6 - 8 FBK Nižná
FTC Fiľakovo12 - 5 FBK RAptORs
Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.
Žatva 90 Dolný Kubín3 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
Florbalová Akadémia Martin6 - 4 DTF TEAM DETVA JOXERS
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina6 - 3 FPS Banská Bystrica
DTF TEAM DETVA JOXERS4 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
FPS Banská Bystrica4 - 1 Florbalová Akadémia Martin
Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.
ŠK 1. FBC Zvolen - bieli4 - 5 FTC Fiľakovo
FBK Nižná1 - 12 FBK RAptORs
FTC Fiľakovo6 - 5 ŠK Juventa Žilina
FBK RAptORs9 - 4 ŠK 1. FBC Zvolen - bieli
ŠK Juventa Žilina4 - 5 FBK Nižná

Starší žiaci - Základná časť

Starší žiaci - Starší žiaci - Nadstavba 1.-6.

Starší žiaci - Starší žiaci - Nadstavba 7.-12.

Aktuálne výsledky SZFB

Tu si môžete pozrieť aktuálne výsledky a štatistiky SZFB